O Nas

Nasza firma Producent Saun SPA-SYSTEM zajmuje wysoką pozycję na rynku już od roku 2008. Budowane przez nas sauny na wymiar to gwarancja najwyższej jakości usług. Nasze sauny charakteryzuje dokładność i wysoka precyzja wykonania przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Specjalizacją SPA-SYSTEM są sauny fińskie, czyli suche, a także sauny mokre i sauny na podczerwień.

Projektowanie saun pod wymiar? Dla nas to żaden problem – zapraszamy do współpracy.

Realizujemy zamówienia na terenie całej Polski


Jesteśmy firmą, która nie przestaje się rozwijać i dąży do tego, aby zadowolić jak największą liczbę klientów, a więc także i Ciebie. Naszymi klientami są nie tylko mieszkańcy Polski, ale również osoby z zagranicy decydują się na nasze usługi, gdyż cechują nas europejskie standardy.

W skład naszej oferty wchodzi kilka rodzajów saun, między innymi:

Wykonujemy sauny na wymiar, żeby spełnić Twoje oczekiwania. Podziel się z nami swoimi marzeniami, my – wysłuchamy, poradzimy oraz znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego domu. Pamiętaj, że konsultacje nic Cię nie kosztują, gdyż chętnie dzielimy się naszą wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem.

Przejrzyj nasz sklep internetowy, aby dowiedzieć się jakie modele wchodzą w skład naszej oferty. Producent Saun SPA-SYSTEM to również konkurencyjne ceny, które sprawią, że sauny na wymiar będą luksusem na który możesz sobie pozwolić.

Poniżej przykłady miejsc, które skorzystały już z naszych usług, to właśnie dzięki nim jesteśmy znani zarówno w kraju, jak i poza nim:

a także ogromna ilość prywatnych klientów, którym pomogliśmy spełnić marzenia o saunie, która przynosi tyle dobra zarówno dla ciała, jak i dla duszy.